Хочеш стати кращим вожатим України? Тобі сюди!                                                            Хочеш стати кращим вожатим України? Тобі сюди!

Фінансування програм

 

Шановні учасники програми Magic Camp!

 

Програма існує і розвивається тільки завдяки Вашій підтримці! Тільки Ваші внески (і ніякі інші фонди, організації або фірми) дозволяють нам організовувати і проводити для Вас і Ваших дітей унікальний розвиваючий англомовний відпочинок в Україні і за кордоном.

 

Щоб встигнути все добре і якісно підготувати, нам бажано заздалегідь розуміти, яка кількість учасників і в яких місцях у нас буде, тому для нас важливо, щоб Ви заявляли про свої плани участі в наших програмах якомога раніше і не затягували з фінансовим забезпеченням цих програм.

 

Перший інтерес і попередню реєстрацію можна вже фіксувати за два-три місяці до початку зміни. Якщо можливо, то було б добре вже в цей час робити і перші внески на здійснення програми. І нам буде зрозуміліше, хто вже з нами, і Вам буде легше виділяти невеликі (або великі) суми поступово, ніж відразу весь повний внесок.

 

Дуже бажано, щоб за місяць до початку програми Ваша фінансова підтримка була отримана вже повною мірою. Це не суворе правило, але було б простіше і приємніше, а Вам - вигідніше: сплативши повністю, Ви вберігає себе від можливого підвищення ціни, а сплативши заздалегідь - отримуєте знижки за ранню оплату.

 

Увага! Якщо Ви передумаєте або з інших причин не зможете брати участь у програмі (і у нас не буде ні одного учасника на заміну) і попередите нас:

 - за 30-21 день до початку зміни, Вам повертається 80% від вартості путівки,

 - за 20-15 дней - 70%,

 - за 14-8 днів - 50%,

 - за 7-5 днів - 25%,

 - За 4-2 дні - 10%.

 

Пам'ятайте: у Вас є можливість перенести Ваша участь у програмі на інші дати, але за умови, що в ці дати будуть вільні місця, або на інший сезон. При перенесенні участі Ви зберігаєте 90% від вартості путівки.

 

Ми працюємо для Вас, ми цінуємо Вашу підтримку і тому пропонуємо Вам включатися в нашу Програму лояльності або стати повноправним членом УМНИЦ з усіма перевагами та зобов'язаннями.

 

Вибирати Вам, але головне в будь Вашому виборі - готовність до взаємного співробітництва та взаємної підтримки, що базується на спільності цілей і інтересів: благополуччя і розвиток дітей.

 

 

За детальною інформацією та відповідями на питання звертайтеся за телефонами:

 

067 590 05 56 - Андрій
 
050 401 79 47 - Андрій - WhatsApp
 
073 053 78 89 - Андрій
 
(057)761 32 12 - Надя